Gépgyártástechnológus

Melon hr technology kft. - Beled
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok
Részvétel új termékek bevezetésében, új gyártási folyamatok, eljárások kidolgozása, bevezetése, alkalmazása, dokumentálása
Aktív részvétel a termékfejlesztésben, technológiai és gyárthatósági szempontok figyelembevételével
Technológiai (leginkább forgácsolástechnológiai) folyamatok és rendszerek állandó fejlesztése, folyamatos költségcsökkentés, optimalizálás
Munkautasítások, művelettervek szerkesztése, kidolgozása, aktualizálása
Aktív részvétel árajánlatok készítésében
Elvárások
Szakirányú műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettség
Műszaki rajz olvasási ismerete
Analitikus gondolkodás
Jó problémamegoldó képesség
Microsoft Office kiváló ismerete
Előnyök
Forgácsolás technológiában szerzett tudás, tapasztalat
Középfokú német nyelvtudás
Valamely tervező szoftver ismerete (esetlegesen Solid Works)
Amit ajánlunk
Megbízható, kiszámítható stabil vállalati háttér
Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
Versenyképes jövedelem
Utazási hozzájárulás
Béren kívüli juttatások
Egészség,- és balesetbiztosítás
Munkavégzés helye
Magyarország, 9343 Beled, Rákóczi utca 228. / Wiedenmann Kft.