Gépészmérnök/Szervizmérnök Építőipar

Km építő korlátolt felelősségű társaság - Budapest
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Építőipari gépek szervizelésének irányításaDokumentációk kezeléseMegelőző karbantartások koordinációjaKapcsolattartás beszállítókkalMegrendelések elkészítéseMunka-, tűz- és balesetvédelmi utasítások betartatásaFejlesztések elősegítéseFizikai dolgozók támogatásaStabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőségetMagas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokatKreatív és innovatív környezetben, fiatalos, lendületes munkatársakkal történő munkavégzéstNagyfokú önállóságot, szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel biztosításátA pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomagot laptop, telefon, gépkocsi használat, bruttó 600.000 Ft éves Cafetéria juttatás, családtámogatási rendszerMunkavégzés helye:
Szigetszentmiklós, javítási munkák során munkaterületek országosanBefejezett gépészmérnöki tanulmányokSzerviz támogatásban szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjukLegalább alapfokú angol nyelvtudásMS programok felhasználói szintű ismereteB kategóriás jogosítványRugalmasságGépipari tervezőprogram ismerete Autocad, SolidedgeHidraulikus és pneumatikus ismeretekElektromos rajz olvasási ismeretek