Gépészmérnök Miskolc Mexikóvölgyi Mészkőbánya

Köka kft. - Miskolc
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Külszíni bányaüzem gépészeti feladatainak teljes körű tervezése, felügyelete, megvalósítása és koordinálásameglévő és a tervezés előtt álló feldolgozó technológia gépeinek és berendezéseinek működtetése és fejlesztéseaktív részvétel a termelés irányításban, termelő és karbantartó műszakok koordinálása, szervezésea technológia gépei és berendezései karbantartási és javítási munkáinak megszervezése és lebonyolításaidegen javítási és karbantartási feladatok koordinálása és felügyelete az ajánlatok bekérésétől a teljesítések ellenőrzéséig, beleértve a garanciális munkákat isa karbantartáshoz szükséges eszközök és alkatrészek beszerzése a vállalat belső eljárásrendje szerintrészvétel a beruházási tervek összeállításában és az ezzel kapcsolatos kivitelezési munkák megvalósításábanintegrált irányítási rendszerek folyamatos fejlesztése, különös tekintettel az EIR-reüzemi gyártásközi ellenőrzések fejlesztéseSzéleskörű képzési lehetőségekVáltozatos karrierlehetőségek, szakmai fejlődésTisztességes és piacképes fizetésEgészségprogramokVersenyképes jövedelem, egészségmegőrző programok, határozatlan idejű szerződés, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő vállalat, szakmai kihívást jelentő projekteken való részvétel.Gépészmérnök végzettség BSc vagy MScvagy alapanyaggyártási folyamatmérnöki mesterszak MScvagy villamosmérnök Bsc vagy MSckarbantartásban szerzett tapasztalatüzemi gyártásközi ellenőrzés rendszer fejlesztésében és működtetésében szerzett tapasztalatintegrált irányítási rendszer fejlesztésében és működtetésében szerzett tapasztalatadatkezelés, adatábrázolás és értelmezésszámítógép felhasználó szintű ismerete MS office, autocad, stbB kategóriás jogosítvány Személyes kompetenciák:
Jó kommunikációs- és problémamegoldó képességterhelhetőségrendszerszemléletszívesen dolgozik csapatban