Gépész Tervezőmérnök

Hidra-sor kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

A Hidra-Sor Kft. munkatársat keres Gépész tervezőmérnök pozícióba.
Vállalatunk a fémmegmunkáláson belül a hidraulikus munkahengerek tervezésével és gyártásával foglalkozik.
Gépész tervezőmérnök
Feladatok
Hidraulikus munkahengerek tervezése
Tervezéshez kapcsolódó dokumentációk, alkatrészek gyártásához szükséges rajzok elkészítése
3D tervező program használata (Solid Edge)
CAD modellezés, gyártási és tervdokumentációs rajzok elkészítése
Műszaki dokumentációk készítése
Elvárások
Gépészmérnöki végzettség
Tervezési tapasztalat
3D tervezőszoftver használatában jártasság, vagy betanulásra való hajlandóság (Solid Edge)
Pályakezdő esetén betanulási időt biztosítunk
Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:
Projekt-, rendszerszemléletű gondolkodás
Tanulási hajlandóság, nyitottság az újdonságokra, változásokra
Jó kommunikációs és együttműködési készség, de szükség esetén önálló munkavégzés
Nagy munkabírás, stressztűrő képesség, rugalmasság
Pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
Szervezőkészség és jó fogalmazási, elemző képesség
Logikus gondolkodásmód
Office programok felhasználó szintű ismerete
Tervezési feladatok önálló előkészítése, végrehajtása
Amit kínálunk
Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség
Cafeteria
Utazási költségtérítés
Mozgóbér
Családias környezet
Azonnali munkakezdés
Munkavégzés helye
Kecskemét
A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzot kérünk a bérigény megjelölésével.