Gépész Tervező - Gépgyártás

Pureaqua kft. - Veszprém
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:
Egyedi gépek fejlesztése;
A berendezéseknek, azok kezelésének és karbantartásának megfeleltetése a tervezési előírásoknak és a biztonsági szabványoknak;
2D és 3D rajzi állományok elkészítése tervező szoftverben;
Ipari projektekben történő részvétel;
A rendelkezésre álló gépek, berendezések optimális elrendezésének és rendszerbe illesztésének meghatározása;
Tervezési feladatok, technológiai folyamatok és a szerelési munkák modellezése, kialakítása, szervezése, tervezése, adott szempontok szerinti optimalizálása és irányítása;
A kivitelezési és gyártási munkák szervezése, a telepítési, beüzemelési, működtetési és karbantartási előírások elkészítése;
A tervezési és technológiai folyamatokra vonatkozó minőségirányítási tevékenység szakszerű végzése;
Együttműködés más szakterületeken dolgozó mérnökökkel.Megbízható és stabil munkahelyet;
Home office lehetőséget;
Rugalmas munkaidőt;
Olyan környezetet, ahol a tudásmegosztás a cél, így mindenkinek lehetősége van a fejlődésre;
A vezetőink és a kollégáink partneri hozzáállását.Neked való a munkakör, ha:
Gépészmérnök vagy gépésztechnikus rajztudással végzettséged van;
AutoCAD és/vagy SolidWorks tervezői szoftverekkel történő munkavégzés nem ismeretlen számodra;
Munkádat a precizitás jellemzi;
Motivál, ha saját hatáskörödön belül egyéni döntéseket kell hoznod;
Gondolataidat egyértelműen tudod megosztani másokkal;
B kategóriás jogosítványod van autóvezetési gyakorlattal.Ami közelebb hozhat minket egymáshoz:
Egyedi gépfejlesztésben szerzett tapasztalat;
Kivitelezői szemlélet ismerete;
Kreativitás, egyedi ötletek a megvalósításban;
Angol alapfokú nyelvismeret.