Gépész Projektmenedzser

Raw development kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Középületek, hotelek, műemléki épületek teljeskörű épületgépészeti kivitelezési munkáinak műszaki feladatainak ellátásaKivitelezők koordinálása és kapcsolattartásAz építési, kivitelezési szerződések előkészítése és feltételeinek betartása és betartatásaKapcsolattartás a tervezőkkel, tervek véleményezéseMegrendelőkkel való kapcsolattartásAnyagbeszerzési feladatok ellátásaA szakági- és a területhez kapcsolódó általános kivitelezési munkák ellenőrzéseEgyéb szakágakkal történő folyamatos koordinációRiportok készítése a Munkáltató és az ingatlan tulajdonosával egyeztetett tartalommalA kivitelezés minőségének technológiai követelményeinek ellenőrzéseA projektek kapcsán kapcsolattartás a szükséges szakhatóságokkal, részvétel a hatósági bejárásokon, az Ingatlan tulajdonosának és Munkáltató érdekeinek képviseleteAz építkezés során felmerülő előre nem tervezhető feladatokra vonatkozó ajánlatok beszerzése, az ajánlatok felülvizsgálata, javaslattétel vezető felé a munkák műszaki tartalmának és költségeinek elfogadásáraenergikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégákszakmai fejlődést inspiráló környezetegyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvételversenyképes juttatási csomagjó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiségstabil szakmai tapasztalat, érett gondolkodásmódönálló munkavégzés, döntéshozatali képességstrukturált gondolkodásmód, rendszerszemléletlegalább 3 éves kivitelezői tapasztalatstabil IT készségek, MS Office programok, Ms projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény Szükséges végzettség:
szakirányú végzettségönálló munkavégzésB kategóriás jogosítványjó számítógépes felhasználói ismeretek MS Office