Gépész Karbantartó Mérnök - Energetikai Szakterület

Lesaffre magyarország kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A gyártáshoz szükséges energia ellátó rendszer üzemeltetésének és karbantartásának megszervezése, koordinálásaGépek és berendezések megelőző és üzemeltetési karbantartásának biztosítása, szervezése, irányítása és lebonyolítása az alábbi szakterületeken:
Gőzkazánok és gőzrendszerVízkezelő berendezésekSűrített levegőt előállító rendszerekTechnológiai szennyvíztisztítóTechnológiai hűtőrendszerek ammónia és folyadékhűtőNagyméretű forgó berendezésekFolyadék emelő berendezésekA karbantartási munkák folyamatos műszaki támogatása, hatékonyságának növelése, rendelkezésre állásának biztosítása.Hibaelhárítás, a hibák gyökér okainak megállapításaKarbantartáshoz szükséges alkatrészek és eszközök beszerzésének támogatása.Stabil nagyvállalati háttérA tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer, karácsonyi jutalom, béren kívüli juttatásokNagyon jó közlekedési lehetőség:
cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén.Felsőfokú szakirányú végzettség energetikai-, mechatronikai-, gépész karbantartó mérnökTöbb éves tapasztalat technológiai rendszerek üzemeltetésébenGyakorlatias, „hands on” beállítottság ipari környezetben, termelőgépek mellett történő időszakos munkavégzésMunkájában precíz, pontos, megbízhatóÖnálló munkavégzésre való képesség