Gépbeállító

Trenkwalder kft - Komárom-Esztergom
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártó berendezések, gyártócellák üzemeltetése, termelés támogatása (hegesztőüzemben)
Termékváltás robotcellákon, szerszámok cseréje
Szerszámok mechanikus, pneumatikus beállítása, termelés indítása
Gyártócellák manuális működtetése, gyártósori megállások hibakeresés, alkatrészek cseréje
KUKA, illetve FANUC robotok kezelése, robotmozgások megfelelő betanítása
Hegesztő berendezések kezelése, hegesztési hibák elhárítása
Elvárások / Requirements
Gépbeállítói munkakörben szerzett tapasztalat
3 műszakos munkarend vállalása
Önnálló munkavégzés
Pontosság, precizitás
Előny:
Robotkezelési tapasztalat
Hegesztő végzettség vagy hegesztési technológiák ismerete
Autóiparban szerzett gépbeállítási tapasztalat
Gyalogkíséretű targoncavezető engedély
Amit nyújtunk / Benefits
3 műszakos munkarend
Műszakpótlék:
40%
Teljesítménybónusz
Cafeteria
Bejárás támogatása, céges buszjárat

Jelentkezzen most a következőre:
Gépbeállító