Gépbeállító

Rosenberger magyarország kft. - Jászárokszállás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Minden alapanyag és szerszám azonosítása a beállítói tevékenység megkezdése előtt illetve munkatervek ellenőrzése megfelelőségük tekintetébenGyártó eszközök beállítása, első darab vizsgálatra való termék előkészítése QM részéreA gyártósorok felállítása és azok eltávolítása gyártás végeztével az előírásoknak megfelelőenÖsszeszerelő gépek, gépgyártósorok működtetése, tisztán tartásaSzerszámok és termelőeszközök gondozása, karbantartásaKisebb hibák elhárításaSelejtkezelésGyártás minőségének figyelése, hiba esetén folyamatba beavatkozás az eszkalációs folyamat szerintGyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések EDV, UDV, SPC, szúrópróba végrehajtása, adatok regisztrálásaMunkafolyamatok oktatásának végrehajtásaFolyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségVersenyképes juttatási csomagModern technológia és tiszta munkakörnyezetCsaládias hangulat, összetartó kollégákIngyenes céges buszjáratokMinimum középfokú, műszaki végzettségMűszaki beállítottságMérőérőeszközök ismerete Tolómérő, mélységmérőSzenzorika és pneumatika alapismeretKarbantartás ismeretekPontos, precíz munkavégzésÖnálló munkavégzésSzámítógép ismeret Office, számítógépkezelésKommunikáció képes angol és/vagy német nyelvismeret2 év tapasztalat ipai automatizálásbanPLC program olvasási készségElektronikai ismeretek és alkalmazás gyakorlatban

Jelentkezzen most a következőre:
Gépbeállító