Gépbeállító

Fusetech kft. - Kaposvár
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?A gyártás megkezdése előtt te felelsz azért, hogy legyártsd az első darabot és ellenőrizd, hogy minden beállítás az előírásoknak megfelelő, hiszen rajtad is múlik az előállított termék minősége.A te feladatod lesz, hogy a folyamatos gyártás feltételei teljesüljenek;
gyártás előkészítése ésfelügyelete.Egy-egy termék előállítása során közösen fogsz dolgozni az operátor kollégákkal, és a te feladatod lesz, hogy időről-időre ellenőrizd, hogy a gyártás során a beállítások folyamatosan jók legyenek az adott gépsoron.Amennyiben automata gépeken fogsz dolgozni a te feladatod lesz a termelési feladatok elvégzése.A te felelősséged lesz, hogy a készárut kividd a készáru raktárba.Ha leltározni szükséges az alkatrészeket valamilyen okból, akkor neked is részt kell venni benne, ami előfordulhat heti/havi szinten, illetve decemberben tartjuk az éves leltárunkat.A közvetlen felettesed a Műszakvezető lesz, aki már 25 éve erősíti csapatunkat.Átlag feletti alapfizetés tapasztalattól és végzettségtől függően,Bónusz juttatás:
max. a bruttó bér 4 %-a, három hónapot követően.Emelt összegű műszakpótlék délutános műszakban már 14 órától 30%, éjszakai műszak esetén 40%. Amennyiben 2 műszakban dolgozol, a délelőttös és a délutános műszakok váltogatják egymást hetente, így +15 % műszakpótlékkal kalkulálhatsz havi szinten az alapfizetéseden felül.Havi cafeteria juttatás:
bruttó 25.000 Ft + az alapbér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, a negyedik hónapban válsz jogosulttá rá és az ötödik hónap elején 3 havit egyben megkapsz.Év végén 13. havi fizetés december közepén utaljuk, ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.Minden hónap 4. munkanapján fizetés.Munkabérelőleg kérhető 6 hónap munkaviszonyt követően.Munkába járás támogatása vidékről:
autó esetén 30 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.A munkaruhát biztosítjuk és a tisztításával sem kell otthon bajlódnod, azt is mi intézzük.Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk.Minden évben számíthatsz béremelésre! Mi értékeljük, ha jól teljesítesz!Munkakörülmények:
A gyár könnyen elérhető tömegközlekedéssel, a cím:
Kaposvár Guba Sándor utca 38., a Kaposvári Villamossági Gyárral vagyunk egy telephelyen. A buszmegálló Kaposvár, Villamossági Gyár a gyár bejárata előtt helyezkedik el, az alábbi buszokkal megközelíthető:
5910, 5917, 5918, 81, 82, 83. A gyárhoz vezető út elég forgalmas, de akár biciklivel is lehetséges a bejárás, fedett biciklitárolóban tudod elhelyezni kerékpárodat, amíg dolgozol. Amennyiben úgy döntesz, hogy autóval szeretnél járni két tágas parkoló közül tudsz választani, ugyanakkor a délutáni műszak kezdetekor nem feltétlenül egyszerű parkolóhelyet találni.A gyártócsarnok fűtött és klimatizált, ami biztosítja a megfelelő hőfokot a munka során, a nyári hőségben és a téli hidegben is.A Sajtoló üzem hangosabb, olajosabb terület, de a halláskárosodás elkerülése ellen biztonsági felszereléseket alkalmazunk és minden műszak végén alapos takarítás zajlik a munkaterületen. Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?Ha van középfokú végzettséged technikus, műszaki, szakmunkás, gépész stb. vagy dolgoztál már ilyen szaktudást igénylő munkakörben.Ha van alapszintű ismereted pneumatikából.Ha rendelkezel hidegsajtolási ismeretekkel vagy szerszámkészítő végzettséggel, ezekben dolgoztál minimum 1 évet.Nem ijedsz meg a nehezebb súlyoktól és zajos környezettől.Ha rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel.Ha szeretsz másokkal közösen dolgozni egy csapatként.

Jelentkezzen most a következőre:
Gépbeállító