Gépbeállító

Festo-am kft. - Budapest
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Termelő gépek beállítása és üzemeltetése az előírások és a vezetői utasítások szerintSzerszámcsere, illetve szerszámok átszerelésének és bemérésének végrehajtásaGyártás közbeni technológiai paraméterek korrekciójaAlkatrészek minőségellenőrzésének elvégzéseElvégzett munka lejelentése SAP-banTechnológus támogatása új, vagy módosított technológiájú alkatrészek gépbeállítási feladataiban történő közreműködésTermelési problémák egyeztetése termelési csoportvezetővel, karbantartással, technológiával, anyagmozgatóval, minőségellenőrrel, szerszámraktárral és szerszám-előkészítéssel.Versenyképes alapbérHavi teljesítmény prémiumCafeteriaEmelt műszakpótlékokSportolási lehetőségÁrpád hídtól induló céges buszjárat Egyéb információk:
Amit kínálunk:
Szakmai fejlődés, új kihívásokfelelősségteljes, önálló munkavégzés egy high-tech szektorban működő cégnélszínvonalas, modern környezetstabil jövedelemMűszaki szakközépiskolai végzettség és/vagy CNC gépkezelői végzettség2-3 év CNC gépkezelőként/gépbeállítóként szerzett tapasztalatÁtfogó anyagismeret forgácsolható acél anyagok ismerete;
forgácsolható könnyűfémanyagok ismerete;
nyomásos öntészeti anyagok ismereteForgácsolószerszámok ismereteMéréstechnikai ismerete 3D;
SPCMűszaki rajz ismerete forgácsolási technológiák, marási, esztergálási ismeretek3 műszakos műszakrend vállalásaJó problémamegoldó készségMagas fokú önállóság, racionális döntési készségChiron / TRAUB gépeken szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Gépbeállító