Gépbeállító

Aranynektár kft. - Dunavarsány
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A gyártás során felmerülő műszaki problémák megoldásaTermékátállások esetén a gépek beállítása a termék paramétereinek megfelelőenA TMK-s kollégákkal való kapcsolattartás, együttműködés az időszakos karbantartási munkák elvégzésébenAz Üzemvezető által kiadott, eseti/egyéb feladatok elvégzéseTe lehetsz a saját sorsod kovácsa tapasztalataid és tudásod függvényében szívesen betanítunk TMK-s pozícióraKiszámítható, biztos jövedelmed lesz hosszú távon, ami megfelel a szakmai tapasztalatodnak és a tudásodnakHavi cafeteriát kapsz, ami nettó 20.000 ft, a béreden felül próidő letelte utánMunkába járási támogatást kapsz, ha messzebbről érkezel törvény szerinti mértékben és módonMunkaruhát kapsz és mindent, ami a napi és eseti feladataidhoz szükségesTiszta, korszerű üzemi környezetben dolgozhatsz nap mint napLegalább alapfokú végzettséged van és több éves, gyártásban/termelésben szerzett szakmai tapasztalatodÉrdekel a műszerek és az alkatrészek világa, szereted tudni, mi hogyan működikMűszaki érzéked mellett precíz vagy és megbízhatóTudsz vállalni több műszakot, amik alakulása a következő:
5:
40-14:
00 egész évben9:
20-17:
40 vagy a jövőben előfordulhat:
14:
00-22:
20 szezonálisanFontos számodra, hogy folyamatosan fejlődhess és legyen lehetőséged mindig többet és pontosabban megtanulniEsetenként tudsz vállalni hétvégi munkavégzést kizárólag szombat 5:
40-14:
00!

Jelentkezzen most a következőre:
Gépbeállító