Gépbeállító Karbantartó

Wireg kft. - Töltéstava
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A termelési terv alapján a termelés zavartalan működésének biztosítása műszaki oldalrólgépek megelőző, tervszerű karbantartásaa termelésben használatos gépek beállítása, átállításafelmerülő műszaki hibák elhárítása- szerszámcserék és átállítások elvégzése- együttműködés a termelésvezetővel a napi műszakszervezésbenversenyképes jövedelem alapbér, multifunkció prémium, cafeteria, 13. Havi fizetésfejlődési lehetőség, műszaki ismeretek bővítéserendezett, tiszta, klimatizált munkakörnyezetmunkába járás támogatása hosszútávú munkalehetőségműszaki végzettség és tapasztalatfolyamatorientált és analitikus gondolkodásmódönálló, felelősségteljes munkavégzés a betanulás utánrugalmasság, személyes érdeklődés a munkakör, a feladatok iránttöbb műszakos munkarend vállalásahasonló területen szerzett tapasztalatpapíripari ismeretek