Gépbeállító / Gyártósori Technikus

Procter&gamble/hyginett kft. csömör - Csömör
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Automatizált gyártósoraink folyamatos működésének és hatékonyságának biztosítása,A gyártás során felmerülő mechanikus hibák feltárása, elhárítása és dokumentálása,Tervezett átállások, karbantartások elvégzése, gépegységek cseréje és alapanyag ellátásban való közreműködés, gyártósori környezet tisztán tartásaNapi szintű kapcsolattartás a közvetlen kollégákkal és a társosztályokkalMűszakban történő események nyomonkövetése, dokumentálásaÁtlagosan elérhető havi fizetés:
bruttó 540 000 Ft – 730 000 Ft**műszakbeosztástól és munkatapasztalattól függően, műszakpótlékkal együttHatározatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptólVersenyképes juttatási csomagCafetéria, 13. havi munkabér, 60% emelt műszakpótlékMunkába járás támogatása netto 42 Ft/km saját gépjármű esetén autó, motor vagy robogó vagy műszakrendekhez igazított ingyenes vállalati buszjáratokJelenleg az alábbi településekről vannak buszjárataink:
Budapest - Határ út irányából:
Határ út Ibis Hotel, Simonyi Zs. u. Üllői út sk, Kőbánya - Kispest Gergely u. Sibrik M út, Mádi u. Sibrik M út, Kocka u. /Szlávy u./, Téglavető u - Maglódi u sk, Örs vezér tere Kerepesi út, Rákosfalva ÖMV benzinkút, Egyenes utcai ltp., Lándzsa utca buszmg., Sashalom, HÉV mg., Repülő tér buszmg., Cinkota HÉV mg.Budapest - Újpest irányából:
Lóversenytér, Sporttelep, Újpest központ István út, Árpád üzletház Rózsa u, Víztorony, Hubay Jenő tér, Rákos u.
- Szentmihályi sk, Bánkút utca -Páskomliget sk, Sárfű u., Vásárcsarnok Fő tér Zsókavár u., Zsókavár u. vill. Végáll., Gusztáv utca, Szlovák u.
- Csömöri u. sk.,Timur u., Bekecs u., Csömör:
Rákóczi-Széchenyi u, Hősök tere Műv. Ház, Petőfi u - Szabadság u sk, Béke térBuják - Kisbágyon - Palotás - Héhalom - Nagykökényes – HerédEcseg – Csécse – Szirák – Vanyarc – Kálló - ErdőtarcsaGomba - Monor - Péteri - Gyömrő - Maglód Püspökhatvan - Galgagyörk - Galgamácsa - Vácegres - Erdőkertes - Veresegyház - Szada - Mogyoród - Szilasliget - KerepesTápióság - Tápióbicske - Nagykáta - Szentmártonkáta - Tápiószecső - Sülysáp - Mende Tápiószőlős - Tápiószele - Farmos - Tápiószentmárton - Tápióbicske - Pánd - KávaTóalmás - Kóka - Sülysáp - Pécel - Rákoscsaba - NagytarcsaTura - Valkó - Vácszentlászló - Zsámbok - Dány - Isaszeg - Gödöllő - Kerepes - KistarcsaVerseg - Kartal - Aszód - Iklad - Domony - Bag - Gödöllő Apasági célú fizetett távollétKarácsonyi csomag, kedvezményes étkezési, P&
G termék vásárlási lehetőség gyárunk területénÉlet- és balesetbiztosítás, táppénzkiegészítésCéges részvényprogram, önkéntes nyugdíjpénztárBiztos, hosszútávú karrierlehetőségInspiráló munkakörnyezet, kiemelkedő teljesítmény esetén előre lépési lehetőségFolyamatos egészségügyi ellátás, munkavállalói támogató programSzéleskörű képzési és fejlődési tréningprogramokMin. 8 általános iskolai végzettséggel, jó műszaki készségekkel rendelkezelElőnyt jelent:
Középfokú műszaki, mechanikai szakirányú végzettség pályakezdők is és/vagygyártási, termelési környezetben gépészet, gépgyártás, karbantartás, autószerelés szerzett szakmai munkatapasztalatlegalább alapszinten használod az Office programokat Microsoft Excel, Word,fontos számodra a munkavédelem és a minőségbiztosítási szabályoknyitott vagy a tanulásra, jó a kommunikációs és problémamegoldó készséged12 órás műszakos munkarend vállalása. A műszakrendünk évközben is változhat a termelési igények függvényében.