Gépbeállító Fröccsöntőgép

Shin-etsu polymer hungary kft. - Győr
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Folyékony szilikon fröccsöntő gépek előírás szerinti, folyamatos rendelkezésre állásának, betervezett termelési kapacitásának biztosítása, gépek üzemeltetése, termékek kézi kiszedése;
Tisztateres munkavégzéshez előírt ruházat viselése overall, maszk, kesztyű, hajháló, szigorú higiéniai előírások betartása;
Az előírt dokumentációk pontos vezetése.Termékváltások-módosítások, gépbeállítások, gyártásindítások elvégzése;
Hibakeresés, együttműködés a műszaki osztállyal, közreműködés a gépek fejlesztésében.Kafetéria;
Betanítás, szakmai fejlődési lehetőség;
Kis létszámú csapat;
Távolsági bejárás térítése.Középfokú végzettség;
Jó látás és kézügyesség apró termékek;
Mechanikai, pneumatikai ismeretek;
Alapszintű számítógépes ismeretek;
Jövőbeni 2 műszak vállalása.Fröccsöntési technológiaák- gépek ismerete;
Orvostechnikai eszközök gyártásában szerezett tapasztalat.Gyártógépek beállításában, üzemeltetésében, szerzett tapasztalat.