Gépbeállító-Filmgyártóra -Tiszaújváros

Trenkwalder - Tiszaújvárosi Járás
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Gépbeállító-filmgyártóra -Tiszaújváros
Leírás
Tiszaújvárosi Partnerünkhöz Gépkezelő-filmgyártó pozícióba keresünk kollégákat.
Feladatok
A technológiai, műveleti utasításban szereplő üzemelési paraméterek beállítása, ellenőrzése
Technológiai, termelési dokumentációk előírás szerinti vezetése
Berendezések biztonságos működési feltételeinek ellenőrzése, a hiányosságok megszüntetése
Félkész és késztermék előírás szerinti kezelése, csomagolása
Termelés során keletkezett hulladék kezelése,
Berendezések üzemeléséhez szükséges alap és segédanyagok feladása az alapanyag ellátó rendszerbe, a fogyasztás könyvelése
Elvárások
Szakmunkásképző/ Szakközépiskolai/Technikusi végzettség
Felhasználói szintű számítógépkezelői ismeret
Megszakítás nélküli munkarend vállalása
Előny:
Nehézgépkezelői/Könnyűgépkezelői/Emelőgépkezelői OKJ szakképesítés
Gépkezelői/Targoncavezetői tapasztalat
Amit kínálunk
cafeteria
MKB önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
prémium
13. havi fizetés
élet, -és balesetbiztosítás
folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
hosszútávú álláslehetőség
Munkavégzés helye
Tiszaújváros