Geológus

Mecsekérc zrt. - Pécs
új ajánlat (18/06/2024)

munkaköri leírás

A Társaság komplex földtudományi projektjeiben, feladataiban vállalt szakterületi feladatok ellátása, irodai, illetve terepi munkavégzés keretébenA geológiai tevékenység során képződött adatok feldolgozásának, értelmezésének, archiválásának biztosításaA földtani kutatással kapcsolatos hatósági engedélyeztetésben való közreműködésKapcsolattartás a MECSEKÉRC Zrt. más laboratóriumaival Terepi munkavégzés esetén:
Mélyfúrások műszaki felügyeletének és dokumentációs feladatainak ellátásaFuradék minták, magminták földtani leírásaFúrt rétegsor dokumentálásaEgyéb terepi műszeres mérések felszín alatti vizek vízszintje, fizika- kémiai paramétereinek mérése stb. kivitelezéseStabil, megbízható vállalati háttérHosszútávú munkalehetőségSzakmai kihívások, fejlődési lehetőségVersenyképes juttatási csomagFelsőfokú szakirányú egyetemi végzettség BSc, MSc geológus, geográfus, földtudományi kutató, földtudományi mérnök, környezetmérnökSzakmai és felhasználói szintű számítógépes ismeretekPrecíz, önálló munkavégzésEgyüttműködési készség, csapatmunkaB kategóriás vezetői engedélySzakmai tapasztalatKözépszintű angol nyelvismeret szóban és írásbanFúrásműszaki, geotermiai ismeretekSurfer, ArcGIS, AutoCAD, adatbáziskezelők, szakmai értékelő szoftverek ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Geológus