Geológus

Budapest gyógyfürdői és hévizei zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Teljes körű geológusi tevékenység végzése a Társaság vízkészletével való fenntartható gazdálkodás érdekében, a hatályos jogszabályok, szakmai szabványok, irányelvek és társasági szabályzatok alapjánA víztermelő létesítmények üzemi méréseinek elvégzése, a kapcsolódó adatszolgáltatások elkészítéseA vízjogi engedélyezési és módosítási eljárások teljes körű lebonyolítása, előírások teljesítéseA vízbázis védőidom, védőterület meghatározásához szükséges dokumentációk elkészíttetése, az engedélyezés nyomon követése, a védőterületek ellenőrzéseA Társaság vízbázisait, vízkészleteit érintő idegen beruházások véleményezése és a megvalósítás nyomon követéseA minősített gyógyvizek és az elismert ásványvizek törzskönyveinek nyilvántartása, új minősítések és felülvizsgálatok kezdeményezése, a szükséges törzskönyvi anyagok összeállításaA kutak és források vizének vonatkozó jogszabályok szerinti laboratóriumi vizsgálatainak fizikai, kémiai és gáz összehangolása, ütemezése, elvégeztetéseMűszeres kútvizsgálatok elvégeztetése, külső kivitelező által végzett munkák felülvizsgálataA külső fogyasztók vízszolgáltatási szerződéseinek elkészítése, a vízértékesítésről havonta műszaki feladás készítéseKapcsolattartás és együttműködés az engedélyező hatóságokkal, részvétel és koordináció a hatósági ellenőrzéseken, a szükséges adatszolgáltatások elvégzése a hatóságok feléRészvétel a szakági beszerzések, közbeszerzések szakmai előkészítésébenSegítség és támogatás a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésbenStabil vállalati háttérTámogató vezetői kultúraHatározatlan idejű szerződésPiacképes jövedelemEgyéb bérjellegű és béren kívül juttatásSzakirányú felsőfokú végzettség geológus, hidrogeológus, geológus mérnök, geológiai szakirányú geográfus, Minimum 5 év szakmai tapasztalatJunior esetén maximum 3 év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjukQGIS felhasználói szintű ismereteA vizek keretrendszer felhasználói szintű ismereteMs Office felhasználó szintű ismeretePontos és precíz munkavégzés, megbízhatóságJó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képességTervezési és szervezési attitűdMűszaki rálátás

Jelentkezzen most a következőre:
Geológus