General Mechanic M/F/D

Rheinmetall - Veszprém
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Rheinmetall Hungary Munitions Zrt., a Rheinmetall csoport tagja, induló várpalotai gyárába keres gyakorlott karbantartó munkatársat.Részvétel új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésébenKisebb volumenű gépjavítások, karbantartási munkák elvégzéseNapi ad-hoc felmerülő problémák elhárítása, illetve az elhárításról való gondoskodásÉpület berendezésének ellenőrzése, prevenció jellegű bejárásokEgyüttműködés az épület és terület karbantartást végző külső szolgáltatóvalEgyüttműködés egyéb külső karbantartási szolgltatók munkatársaivalHibaregiszter nyomonkövetése, karbantartási műveletek dokumentálásaKözlekedési utak állapotának fenntartatása külső partneren keresztülKisebb fa- és fémipari munkák kis szerkezetek összeállításaEgyéb termelést támogató feladatok ellátása a közvetlen felettes instrukcióinak megfelelőenELVÁRÁSOKKözépfokú végzettség a tevékenységhez illeszkedve géplakatos, forgácsoló, műszerész, villanyszerelőÉrvényes targoncavezetői jogosítvány előnyt jelenthetAngol nyelv alapfokú kommunikációs ismerete előnyMegbízható, rugalmas csapatjátékosMagabiztos, kultúrált megjelenésJó probléma megoldó képesség, "
Ezermester"
gondolkodás és képességLakatos mechanikai ismeretekTovábbi villamossági végzettség és gyakorlat előnyÖnálló munkavégzésTapasztalat fa és fém kézi, illetve kisgépes szerszámokkal történő megmunkálásábanAlap hegesztési gyakorlat előnyMS Office programok használataAMIT KÍNÁLUNKVersenyképes kompenzációs csomag, stabil munkáltatói háttérKépzési lehetőségek a munkörhöz kapcsolódóanDinamikus, támogató munkakörnyezetMunkahelyi - magánéleti egyensúly biztosításaRészvétel egy új üzem létrehozásában, amely egyedülálló zöldmezős beruházás a védelmi iparban.ELÉRHETŐSÉGEKIlletékes kapcsolattartó személy:
Marcel Lappe Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.