Gázhálózati Szerelő Acélhegesztő

E. on közép-dunántúli gázhálózati zrt. - Zalaegerszeg
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A gázelosztó hálózat éves ütemterv szerinti karbantartásaAz új gázelosztó vezetékek gáz alá helyezésében való közreműködésSzolgáltatás felfüggesztése kikapcsolás, csatlakozás megszüntetéseÚj fogyasztó hálózatra kapcsolása, mérőfelszerelés elvégzése, a lejárt hitelesítésű gázmérők cseréjének elvégzéseHálózat-, szaghatás- és üzemnyomás ellenőrzése, elzáró szerelvények működéspróbája, hálózat korróziós vizsgálat elvégzése, tolózáraknák karbantartásaÚjonnan létesített és a rekonstrukciók során felújított gázelosztó rendszerek garanciális ellenőrzéseHálózatellenőrzés során feltárt hibák elhárításaA bejelentett hibák és a gázelosztó rendszeren fellépő üzemzavarok, haváriák elhárításaAz üzemnél működő ügyeleti-készenléti szolgálatban való részvételÉves bónusz - elérhető az éves alapbér 10%-aÉves bruttó 550. 000 Ft Cafeteria keretKorlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatokKészenlét- és túlórapótlékKorlátlan belföldi mobiltelefonhasználatModern és biztonságos munkaeszközökKedvezményes üdülési lehetőségTovábbképzési támogatás Ha a munkavégzés miatt költözni szeretnél, albérleti támogatást is biztosítunk!Gázipari szakmunkásképző, szakmai tanfolyamokAcélvezeték hegesztői gyakorlat ív, lángAlapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés, egyes SAP modulok használataB kategóriás jogosítvány Szakmai tapasztalatNyomásszabályzó kezelő és karbantartó tanfolyamTűzvédelmi szakvizsgaMűanyag hegesztő vizsga