Gázgazdász

Opus tigáz zrt. - Diósd
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Társaságunk kiemelt ügyfeleinél felszerelt mérő rendszerek felügyelete, kezelése, mérőköri eszközök kiolvasása-leolvasása, hitelesítési és egyéb cserék elvégzése. Távadatátviteli berendezések telepítése, karbantartása. Robbanásbiztos berendezések eseti és ciklikus felülvizsgálatának elvégzése. Fogyasztói berendezések ellenőrzése, felmérése. Elszámolási adatok biztosítása. Mérőköri elemek kezelése, dokumentálása. FGSZ gázátvétel, átadói mérőeszközök ellenőrzése, felügyelete. Versenyképes juttatási csomag. 13. havi juttatás. Kiemelkedő premizálási rendszer. Egyénre szabható éves cafeteria keret. Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél. Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel. Korlátlan belföldi mobiltelefon használat. Mobilitás támogatása. Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben. JELENTKEZZ HOZZÁNK!Középfokú műszaki végzettség gépész/villamos/vegyipari. Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek. Önálló munkavégzés. Problémamegoldó szemléletmód. Mobilitás, terhelhetőség, precizitás. Hatékony kommunikációs képesség. B kategóriás jogosítvány. Felsőfokú műszaki vagy gázipari szakirányú végzettség, illetve gázipari gyakorlat. Elektronikai műszerész végzettség. Földgázmérés-elszámolásban szerzett 2-3 éves munkatapasztalat. Ipari méréstechnikai ismeretek. Robbanásbiztos berendezések kezelője képesítés. SAP, PDA felhasználói ismeretek. Arcképes gázszerelői igazolvány.

Jelentkezzen most a következőre:
Gázgazdász