Gazdasági Vezető

Viapan „dologidő” kft. - Dunaújváros
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
-Pénzügyi tervezés és irányítás végrehajtása a vállalat teljes működési területén
-Pénzügyi beszámolók és elemzések készítése, valamint a hatékony költséghatékonyság biztosítása
-Stratégiai, pénzügyi tervek kidolgozása és végrehajtása a hosszú távú célok eléréséhez
-Kapcsolattartás a pénzintézetekkel, adóhatóságokkal és egyéb külső szervezetekkel
-A vállalat pénzügyi folyamatainak folyamatos fejlesztése és optimalizálása
- Nagyjából 25 fős csapat irányítása
Munkarend:
- Hétfőtől csütörtökig 07:
00-15:
30
- Péntek 07:
00-13:
00
Munkavégzés helye:
Dunaújváros
Elvárások:
- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Mérlegképes könyvelő végzettség + gyakorlat
- Vezetői tapasztalat
- Dunaújvárosi és vonzáskörzeti lakhely
-Magas szintű szervező- és problémamegoldó képesség
Előnyt jelent:
- Államháztartásban szerzett tapasztalat
- SAP ismeret
Amit kínálunk:
-Versenyképes ösztönző munkabér megállapodás alapján
- Egyéb kiegészítő juttatások személyes megbeszélés alapján
-Modern munkakörülmények és kiváló munkahelyi légkör
-Stabil, biztos, hosszútávú munkalehetőség