Gazdasági Vezető @ Hunam Personnel Solutions Kft

Hunam personnel solutions kft - Kővágószőlős
új ajánlat (28/04/2024)

munkaköri leírás

  • Felsőfokú végzettség, regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés.
  • Legalább 10 éves számviteli tapasztalat és minimum 5 éves vezetői gyakorlat.
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, felelősség teljes percíz munkavégzés
  • integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete, SAP ismeret előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek, különös tekintettel az Excelre

,[A cég számviteli és pénzügyi folyamatainak teljeskörű irányítása és optimalizálása., Analitikus nyilvántartások és a főkönyv felügyelete, egyeztetése, Bérszámfejtés és a munkaügyi feladatok elvégzése, Az ügyviteli rendszer hatékony működtetése, szabályzatok kidolgozása és az üzleti tevékenységet támogató szolgáltatások tervezése., Zárási folyamatok (havi, éves) menedzselése, éves jelentések és üzleti tervek elkészítése., Banki kapcsolatok ápolása, cashflow tervezés, és a vállalat finanszírozási stratégiájának alakítása., Számviteli és adózási tanácsadás a szervezeti egységek számára, beleértve az export-import tevékenységeket., Adóbevallások elkészítése, jogszabályi változások követése, és a cég teljeskörű képviselete a tulajdonosok és hatóságok előtt., Üzleti partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés, nemzetközi partnerekkel is., Együttműködés a könyvvizsgálóval, évközi és évvégi könyvvizsgálat levezetése, Egy fő könyvelő munkájának irányítása] Requirements: