Garázsgépkocsi-Vezető Kaposvár

Volánbusz közlekedési zrt. - Kaposvár
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A telephelyen belül és kívül a társaság autóbuszainak mozgatása.3 éves bérmegállapodás alapján 2025. és 2026. évre is garantáljuk a legalább inflációt követő bérfejlesztést;
Egyéb juttatások SZÉP kártya, év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés;
Jól tervezhető munkabeosztás;
Hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
Országos szabadjegy - hozzátartozók részére is - 226.800 Ft/év értékben;
Vállalati országbérlet -munkavállalónk 1250 Ft-os igénylési díj ellenében külön menetjegy megváltása nélkül utazhat Magyarország települései közötti helyközi forgalomban a MÁV-START, a GYSEV kijelölt járatain és Budapest közigazgatási határán kívül a MÁV-HÉV járatain;
Önkéntes nyugdíjpénztárihozzájárulás a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett;
Szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
Fizetésnapon mindigpontosanérkező, 100%-banbejelentettjövedelem;
Bérpótlékokkal növelt alapbér;
Változatos munka, különféle típusú járműveken;
Munkaruha;
Tapasztalt kollégák támogatása. Az alábbi információk is fontosak lehetnek a döntésedhez:
Kaposvár, Füredi u. 180. lesz a munkavégzésed központja;
A munkavégzés teljes munkaidőben történik;
Határozatlan idejű szerződést kötünk;
A kiválasztást követően azonnal munkába állhatsz;
Önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva adhatod le.Középfokú iskolai végzettséggel szakmunkás/szakiskolai végzettség, valamintD kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.Vezetési tapasztalat,szakirányú szakmai gyakorlat.