Garanciális Ellenőr

Bosch group - Maklár
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Garanciális ellenőrként a te feladatod a bevizsgálási központ folyamatos, megbízható és pontos működésének biztosítása, a vevői elégedettség minél magasabb szinten tartása és a garanciális döntések megalapozottságának biztosítása. A BOSCH AS divízió által gyártott valamennyi termékfajta ellenőrzése és bevizsgálása a cég telephelyén vagy az ügyfelek telephelyén, adott esetben járművekben. Elektromos alkatrészek méréseinek elvégzése ECU, szenzorok. Alkatrészek szétszerelése és ellenőrzése valamint a hiányosságok dokumentálása. Bevizsgálási jelentések elkészítése és ezek adatainak a felvitele a vállalatirányítási rendszerbe. Az elemzések eredményeinek a bemutatása. Biztos háttér, szakmai kihívások, világos karrierlehetőség és folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség vár a világ egyik legjelentősebb cégénél. Ingyenes oktatásokkal, tréningekkel támogatjuk munkatársaink szakmai és személyes fejlődését, és jutalommal díjazzuk a lojalitást. Fiatal és innovatív csapatban zajló munka mellett teljesítményalapú bónuszra, egyéb béren kívüli és szociális juttatásokra, céges buszjárat használatára is jogosult leszel. Használd ki a dolgozói ajánlási rendszer nyújtotta előnyöket, a széles körű sportolási lehetőségeket, vegyél részt a Bosch rendezvényeken és élj a Bosch dolgozóknak járó kedvezményekkel!Elektronikai technikus vagy mechatronikai technikus végzettséggel, releváns EPS-szel kapcsolatos tapasztalattal és/vagy a járműtechnikában és minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalattal rendelkezel. Az ideális jelölt rendelkezik elektronikai ismeretekkel, valamint minimum B1 szintű angol nyelvtudás előnyt jelent, rugalmas és csapatjátékos. A munkavégzés 2 műszakban történik.