Galvanizáló Operátor

Ge aviation hungary kft. - Veresegyház
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Az alkatrészek vegyi tisztításának és galván folyamatainak elvégzéseTisztításra kerülő alkatrészek előkészítéseA munkához szükséges gépek és eszközök beállítása a tisztítási folyamatokhozSzakmai dokumentációk követése és a folyamatok lépéseinek adminisztrációjaMinőségbiztosítási és ellenőrzési feladatok ellátásaEgyüttműködés a termelési csapattalHosszútávú munkalehetőség egy dinamikus, folyamatosan fejlődő munkahelyen, egyéni fejlődési és előrelépési lehetőségekkelRészese lehetsz a repülőgép hajtóművek javítási folyamatainakKihívást jelentő szakmai munka multinacionális környezetbenTámogató, összetartó csapatokProfesszionális munkaeszközök, biztonságos munkavégzéshez szükséges munkaruha, védőfelszerelés, fertőtlenítőszerJuttatások:
Piacképes jövedelem, végzettségtől és tapasztalattól függően30% délutános műszakpótlék délután 14 órától teljes műszakra50% éjszakai műszakpótlék teljes műszakraMűszakrendhez igazodó vállalati buszjárat biztosításaCafeteria:
jelenleg bruttó 30.000 Ft + bruttó alapfizetés 4,07% -a - érvényes Cafeteria szabályzatunk alapjánEgészségbiztosítás:
járóbeteg-szakellátás, diagnosztikai vizsgálatok, egynapos sebészetTelephelyi bónusz:
negyedévente a negyedéves fizetés legfeljebb 9% -a a cég eredményei alapjánÉletbiztosításEmelt összegű távolléti díj:
műszakrendet és előző évi túlórák mennyiségét figyelembe véveCéges konditerem használatKedvezményes étkezés a vállalati étkezőbenGyümölcsnapIngyenes kávé/teaÜdülési támogatásKözépfokú szakirányú végzettség pl. vegyipari technikusBiztonságos munkavégzésre és folyamatos fejlődésre való törekvésPrecizitás, megbízhatóság és rugalmasságJó kommunikációs és csapatmunka képességTöbb műszak vállalásaAlapszintű számítástechnikai ismeretekVegyi tisztítási és/vagy galvanizáló releváns gyakorlatProaktivitás, jó probléma megoldó képességEmelőgép-kezelői végzettségAngol nyelv alapszintű ismerete