Fuvarszervező Üzletkötő

Ghibli kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása és rögzítéseÜgyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálásaKapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkalÁrajánlatok és egyéb kalkulációk készítése, letárgyalásaAz esetlegesen előforduló reklamációk kezeléseFuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálásaKiemelkedő kereseti lehetőségCsoportos élet- és balesetbiztosításDolgozói ajánlási bónuszNagy értékű hűségjutalomKépzés, fejlődés lehetőségeStabil vállalati háttérMunkavégzés helye:
BudapestMagabiztos angol nyelvtudás szóban és írásbanMinimum középfokú végzettségSzámítástechnika gyors, rutinszerű felhasználói ismeretévelLogisztikai vagy gazdasági felsőfokú végzettségEgyéb idegen nyelv ismereteSzállítmányozásban és telefonos értékesítésben szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalatPiaci kapcsolatokSzükséges kompetenciák:
Dinamikus, önállóan dolgozni tudó személyiségHatározottságÉrtékesítési és ügyfélorientált szemléletProblémamegoldó- és szervező készség