Fuvarszervezési Asszisztens

Inspiráció kft. - Győr
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi közúti fuvarok szervezéseKapcsolattartás a szállítokkal, gépkocsiviezetőkkelGépkocsik optimális kihasználtságának szervezéseFuvarozással kapcsolatos feladatok elsajátítása, alkalmazása hosszú távú munkalehetőségúj ötletetekre és kreativitásra nyitott munkáltatóhétfőtől-péntekig 8 órás munkavégzés modern és családias munkakörnyezetfolyamatos segítségnyújtás a betanulási folyamatokbanrugalmas vezetői hozzáállásjó hangulatú és támogató csapatLegalább középfokú végzettségFuvarbonyolításban szerzett minimális tapasztalatAktív nyelvtudás- angol- nyelv középfokú ismereteKommunikatív, proaktív személyiségMegbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzésSzakmai tapasztalat nemzetközi fuvarszervezésbenFuvarozói piac mélyreható ismereteSzámítógépes és szakmai szoftverek ismerete MS Office, szállítmányozói szoftverek felhasználói szintű ismerete, stb. Angolon kívül egyéb idegennyelv-tudásJó problémamegoldó képesség