Futár/Csomagkézbesítő

Sofa sped kft. - Heves Megye
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Csatlakozz folyamatosan fejlődő csapatunkhoz FUTÁR / CSOMAGKÉZBESÍTŐ pozícióba!Feladataid lesznek:
Csomagok házhoz szállítása a megadott időintervallum betartásávalcsomagautomaták feltöltésecsomagok felvétele partnerektőlkapcsolódó dokumentumok kezelésePDA rendeltetésszerű használatakészpénzkezelés, beszedett összegek leszámolásagépkocsi tisztán tartásaversenyképes jövedelemstabil, megbízható munkahelyteljes munkaidős foglalkoztatás munkaidőkerethatározatlan munkaviszonyfiatalos csapatB kategóriás jogosítványminimum 2 éves gépjármű vezetési tapasztalatbejegyzésmentes erkölcsi bizonyítványügyfélorientáltságproblémamegoldó képességrugalmasságmegbízhatóságpontos, precíz munkavégzés csapatban és egyénileg isfutár kézikönyv szabályainak betartásafutár/csomagszállítás területén szerzett tapasztalatazonnali munkakezdés vállalásaHeves vármegyei helyismeretGyöngyös környéki lakhely