Fúrógép Kezelő

Melon hr technology kft. - Beled
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Új munkatársat keresünk dinamikusan növekvő vállalatunkhoz Fúrógép kezelő munkakörbe, beledi munkavégzéssel!
Feladatok
Fémipari forgácsoló gépeken való munkavégzés, fúrógépen való munkavégzés, műszaki rajz vagy munkautasítás alapján
Az elkészült termékek minőségi ellenőrzése
Technológiai fegyelem és a minőségügyi követelmények betartása
Elvárások
Szakirányú végzettség
Fémipari és forgácsolási területen szerzett tapasztalat
Műszaki rajz olvasás gyakorlati szintű ismerete
Mérőeszközök ismerete
Precíz, pontos, önálló munkavégzés
Amit ajánlunk
Megbízható, kiszámítható stabil vállalati háttér
Szakmai, technikai kihívások és fejlődési lehetőség
Béren kívüli juttatások
Egészség,- és balesetbiztosítás
Versenyképes fizetés
Teljesítményprémium, hűségprémium
Munkavégzés helye
Magyarország, 9343 Beled, Rákóczi utca 228.