Funkcionális Tesztmérnök

Melecs ews gmbh magyarországi fióktelepe - Győr
30+ napja (07/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártósori funkcionális teszt berendezések mérőköreinek, elektromos, műszeres és szoftveres tervezése
Használatban lévő teszt berendezések üzemeltetetése, optimalizálása, hatékonyságuk folyamatos fejlesztése
Tesztelési rutinok programozása és bevezetése a vevői specifikációk alapján
Műszaki dokumentációk elkészítése, felhasználók oktatása
Együttműködés külföldi- és belföldi kollégákkal, beszállítókkalVillamosmérnöki vagy Informatikus-mérnöki elektronikai háttérrel végzettség
Objektum orientált programozásban szerzett tapasztalat
Áramköri/kapcsolási rajzok értelmezése, villamos hálózatok működésének készségszintű ismerete
Pneumatikus, elektro-pneumatikus gépelemek működésének ismerete
Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség
Kommunikációs szintű angol nyelvtudásSzakmai tapasztalat elektronikai gyártó környezetben
Gyártóeszközök üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat
C# és Visual Basic .NET programozási nyelv felhasználói szintű ismerete
Technológiai projekt menedzsment