Fullstack Fejlesztő - Java + Angular/Vue. Js/Kotlin @ Enloyd

Enloyd - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Minimum 3-4 év Java tapasztalat;

Magabiztos tudás Kotlin vagy Angular vagy Vue.Js használatában;

Spring, Spring Boot, Maven és Gradle technológiák ismerete;

IT területenszerzett egyetemi végzettség;

Angol nyelvtudás (B2) dokumentációk írásához, olvasásához.

Budapesten 120+ főt foglalkoztató Ügyfelünkhöz keresünk bővülés miatt új kollégát Fullstack fejlesztő (Java) pozícióba. A vállalat elsősorban elektronikus aláírást biztosító programok fejlesztésével foglalkozik.

Kiválasztási folyamat:
telefonos/online Enloyd interjú – 2 körös vállalati interjú (online/személyes)

Munkavégzés helye:
Budapest + hibrid (heti 2 nap HO)

,[Elektronikus aláírást megvalósító program fejlesztésében való részvétel;
, Cégbírósági és céginformációs rendszerek működtetése és fejlesztése;
, Tervezés, tesztelés, implementáció;
, Fejlesztési ötletek megvalósítása;
, Hibajavítás és optimalizálás;
, CI/CD pipeline menedzsment.] Requirements:
Java, Spring, Spring Boot, Maven, Gradle, Angular, HTML, CSS, JavaScript, Vue.Js, Java EE, JPA, Tomcat, PostgreSQL, Perl, Ruby, Kotlin Tools:
. Additionally:
Training budget, Private healthcare, Small teams, Flat structure, Free coffee, Bike parking, Shower, Free beverages, Mobile phone, Free parking, In-house trainings, Modern office, No dress code.