Fullstack Engineer @ Abesse Zrt.

Abesse zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

  • Műszaki felsőfokú végzettség szoftverfejlesztési (vagy egyéb azzal releváns) szakirányon
  • Minimum 5-8 év tapasztalat
  • Magabiztos, releváns tapasztalatOOP és webfejlesztés területen (C#, ASP.NET, WCF, REST, HTML5, CSS3, JavaScript, MSSQL,EntityFramework, LINQ)
  • Valamilyen modern kliensoldali technológia ismerete (pl.Angular2+,React,Knockoutstb.)
  • Valamilyen verziókezelő ismerete (TFS,Git, SVN)
  • VisualStudiomagabiztos használata
  • Tapasztalat CI/CD megoldások használatában
  • Powershellismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Tervezési minták, szoftverfejlesztési módszertanok ismerete
  • Tapasztalat rendszertervezési feladatokban (UML, Adatbázis, API, Backend tervezés)
  • Mentoring
  • Precizitás
  • Együttműködési készség, csapatban dolgozunk
  • Önállóság, döntésképesség, felelősségvállalás

,[Nagyvállalati elvárásoknak megfelelő szoftverkészítés- Nem kódolunk, hanem nagyvállalati rendszereket fejlesztünk. Nagy a különbség, mert olyan elvárásoknak kell majd a szoftverednek, komponensednek megfelelnie, amikre elsőre talán nem is gondoltál. A nem funkcionális követelmények, mint pl. a skálázhatóság, performancia elvárások, redundancia, hibatűrés, üzemeltethetőségre tervezés, adatbázis normál forma, technikai dokumentáltság stb. sokszor elő fognak jönni, együtt kell élni velük, Fullstack fejlesztési feladatok- Fejlesztőként, a DevOps csapat tagjaként sok mindennel fogsz találkozni, az adatbázis tervezéstől, a back-end kódon keresztül, a front-end kódról elrugaszkodva a felhős diagnosztika és futtatás világába. Ezek komplex alkalmazások, idővel ezek minden részével, aspektusával találkozni fogsz. Egyedi alkalmazásokat készítünk, de mindig architektúrák és tervezési minták mentén., Tapasztalatod függvényében részt veszel koncepcióalkotásban, tervezésben, fejlesztésben, stabilizálásban és dokumentálásban. Ebben vezetőiden kívül a csapat tagjai, a projekt, ill. szolgáltatásokszereplői (elemzők, tesztelők, projektvezetők) minden támogatást megadnak.. , Tervezési, becslési feladatok –Egyedi, erősen integrált, tranzakcionális, specifikus, riporting igényekkel rendelkező, tipikusan valamilyen üzleti információs igényt vagy folyamatot támogató alkalmazásokat készítünk. Mielőtt ezeket elkészítjük, alapos tervezést végzünk. Ebben számítunk a te tapasztalatodra is! ] Requirements:
C#, .NET, CSS, JavaScript, TypeScript, MSSQL, Visual Studio, Entity Framework, SharePoint, DevExpress, Enterprise Architect Tools:
. Additionally:
Training budget, Flat structure, Private healthcare, Free coffee, Bike parking, Playroom, Shower, Mobile phone, Free parking, In-house hack days, Modern office, No dress code, In-house trainings.