Front-Office Asszisztens

Semmelweis egyetem létesítményfejlesztési és-üzemeltetési igazgatóság - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Postai és belső küldeménykezelés, iratmozgás dokumentálása;
Igazgatósági központi iktatás, kimenő iratok nyomon követése;
Dokumentumok nagytömegű digitalizálása;
Papír alapú iratok, szerződések, dokumentumok Igazgatóságon belüli aláíratásainak teljes körű ügyintézése, elektronikus tárolása;
Igazgatósági szerződéstár kezelés, szerződések rögzítése, archiválása;
A kollégákkal folyamatos, személyes kapcsolattartás;
Tárgyalók berendezése ésátalakítása, foglaltságról a munkatársak tájékoztatása;
Titkársági levelezés naprakész feldolgozása;
Az iroda működéséhez kapcsolódó háttérmunka:
vendégek fogadása, eligazítása;
tárgyalások előkészítése;
tárgyalóba bekészítés, leszedés;
fogyóeszközök mosogatószer, kávé, papírtörlő stb. utántöltése;
Munkavállalói front office folyamatok kezelése, ideértve iratok, eszközök átadását és átvételét;
Napi szintű ad-hoc feladatok;
Teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás;
Cafeteria SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség;
Nagy múltú egyetem, stabil munkahely;
Kellemes munkakörnyezet a belvárosban kiváló tömegközlekedési lehetőséggel;
Irodai munkarend, péntek14.00-ig;
Jó hangulatú közösség;
Dinamikus csapat;
Családbarát munkahely vagyunk:
Ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk;
Háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára;
Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport;
Saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára;
Mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk;
A pályázat részeként benyújtandó iratok:
Szakmai önéletrajz;
Nyilatkozat hozzájárulásról, hogy a pályázatban szereplő adatokat a jogszabályokban és a pályáztató Szervezeti és Működési Szabályzatában meghatalmazottak megismerhessék;
Felsőfokú végzettség;
Ügyfélkapcsolati munkaköri tapasztalat;
Informatikai rendszerek magas szintű ismerete és használata O365, SharePoint, Word, Excel;
Kiváló írásbeli kommunikációs készség;
Pontosság, határidők tartása, megbízhatóság;
Eredményorientáltság, csapatmunkára való készség;
Proaktivitás, rugalmasság;
Stressztűrő és párhuzamos munkavégzési képesség;
“magas fordulatszám”;