Fröccsöntő Technológus - Győr

Man at work humánszolgáltató és személyzeti tanácsadó kft. - Győr
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
A technológiai követelmények maximális betartatása a
Termelésben
Együttműködés a szériaszerszámok hibáinak
Feltárásában, javaslatok a módosításokra
Működő technológia biztosítása
A gyártási folyamatok folyamatos javítása,
Optimalizálása (ciklusidő, selejt csökkentés)
Folyamatos paraméter monitorozás, dokumentálás
Reklamációk, belső nem megfelelőségek során aktív
Részvétel a technológiai okok feltárásában
Új szerszámok bemintázása, technológiák elkészítése,
Technológia archiválása
Új szerszám mintázási lap készítése, archiválása
Új szerszámok esetén szerszám módosítási javaslatok
Termékmappában szereplő műszaki dokumentumok
Folyamatos töltése, ellenőrzése
Alkalomszerűen a gépbeállítók munkájának segítése,
Ellenőrzése
Elvárások
Középfokú végzettség
Releván tapasztalat
Rugalmasság és terhelhetőség
Megbízhatóság
Jó értelmező- és analizálóképesség
Kiemelkedő problémamegoldó képesség
A munkáltató
Ajánlata:
Versenyképes bérezés
Családias munkahelyi légkör
Hosszú távú munkalehetőség
A munkavégzés
Helye:
Győr
Profilja:
A Man at Work
Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri – magyar tulajdonú,
Dinamikusan fejlődő - műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel
Munkatársat.