Franciául Beszélő Páciens Koordinátor/Tolmács

Medicover egészségközpont zrt. - Budapest
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

A fogászati kezelések és konzultációk során fordítás francia nyelvről magyarra, illetve magyarról francia nyelvre. A külföldi páciensek támogatása, kísérése a klinikán. Együttműködés, kapcsolattartás a klinikavezetővel, az értékesítési menedzserekkel, és az orvos kollégákkal. Felelősségteljes munkát Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál. Korrekt, versenyképes jövedelmet. Remek szakorvosok és kollégák melletti önálló munkavégzést. Dolgozói kedvezmények LIFE1 Fitness bérlet, Medicover Egészségbiztosítási csomag, Optika, Patika kedvezményes vásárlás Munkavégzés helyeBudapest VI. kerület MunkaidőNapi 8 órás munkavégzés. Folyékony francia nyelvtudás. Jó kommunikációs és problémamegoldó készség. Ápolt és jó megjelenés. Megbízható, rugalmas, nyitott, precíz személyiség. Előnnyel indul az a pályázó, akinek van magánegészségügyben, illetve fogászati területen szerzett tapasztalata.