Forrásoldali Üzemelőkészítő Munkatárs

Mavir zrt. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Azt a csapatot erősíted majd:
Amely részt vesz a forrásoldali üzemelőkészítéssel kapcsolatos feladatok
Ellátásában,összehangolja az erőművi karbantartásokat és közreműködik a rendszerszintű
Szabályozási szolgáltatást nyújtók akkreditációjában,üzemértékelési, elemzési és adatszolgáltatási feladatokat lát el,a villamosenergia-rendszer irányításához szorosan kapcsolódó hazai és
Nemzetközi projektekben dolgozikA tervezési folyamatainkat
A többi európai rendszerirányítóval koordináltan végezzük, melynek keretében megismered
A rendszerirányítás fő folyamatait, és nemzetközi viszonylatban értékes tudásra
És tapasztalatra teszel szert.Teljes munkaidős álláslehetőség, határozatlan időre,Stabil vállalati háttér,Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz
Rendszer és széleskörű juttatások 13. havi fizetés, Cafeteria, bónusz, egészségbiztosítás,
Önkéntes pénztári hozzájárulások, sportolási lehetőségek stb.,Rugalmas munkarendben történő foglalkoztatás,Részese lehetsz újabb és
Újabb innovációknak az energetika területén, amivel még tovább építheted a
Karriered és fejlesztheted önmagad,Önfejlesztési lehetőség a
Szakmai képzéseken túlmutatóan is,Ha szeretsz sportolni, a
MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál vitorlázás, sí, fallabda és még
Sok minden más.Felsőfokú műszaki villamosmérnök, energetikus, gépészmérnök végzettséggel
Rendelkezel,Legalább aktív társalgási szinten beszélsz angolul,Nyitott vagy új rendszerek/alkalmazások megismerésére,Szívesen részt veszel projektekben és szeretsz csapatban dolgozni.