Forgalmi Diszpécser-Vezénylő

Infinitours kft. - Győr
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A személyszállítási feladatok ellátásához szükséges autóbuszvezetők meghatározott munkarend szerint történő beosztása vezénylés elkészítéseA feladatkörébe tartozó fordák, járatok munkaerő és eszközök Megrendelésben rögzített kritériumok szerinti összerendezése Kapcsolattartás az alvállalkozókkalSzolgáltatási területek intézkedési és vezénylés szintű ismereteAz autóbuszvezetőkre irányadó foglalkoztatási szabályok betartása, betartatása, a kapcsolódó dokumentációk elkészítéseA menetlevelek pontos leadásának megkövetelése és a határidők betartásának ellenőrzéseIratok, dokumentumok szakszerű kezeléseKorszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információ források kezelésehatározatlan idejű munkaszerződéshosszú távú munkalehetőségkomplex, kiemelt juttatási csomag, bérezésjó munkakörülményekjó munkahelyi légkörhasonló területen szerzett tapasztalatlegalább középfokú végzettségpontos, precíz, proaktív, önálló munkavégzésfelhasználói szintű MS Office ismeretrendszerszemléletű gondolkodásgyors problémamegoldó képességjó kommunikációs készségnyitott, türelmes személyiségnagyfokú mobilitás és rugalmasság„B” kategóriás jogosítványD” kategóriás jogosítványközlekedésmérnöki végzettség és gyakorlat