Forgácsoló Üzemmérnök

Easyhiring services kft. - Debrecen
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Forgácsoló üzemmérnök
Zöldmezős beruházással érkező partnerünk csapatába keresünk Forgácsoló üzemmérnököt a pótalkatrész területre.
Feladatok
Műhelybe érkező gépek fogadása, paramétereik megismerése.
Megmunkálással kapcsolatos problémamegoldásban és a munkadarabok legyártásában való részvétel.
A műhely tevékenységének felügyelete.
Területi stratégiai projektek vezetése.
Költségcsökkentő, hatékonyságnövelő projektek kezdeményezése és vezetése.
Elvárások
Főiskolai vagy egyetemi diploma gépészmérnöki, mechatronikai vagy egyéb kapcsolódó területen.
Tapasztalat az alkatrészek tervezésében (CAD), CNC-gépek programozásában.
Legalább 3 év tapasztalat CNC területen, több mint 5 év munkatapasztalat gyártó környezetben.
Marás, esztergálás, drótvágás és lézervágás folyamatának ismerete.
Középfokú angol nyelvtudás.
Amit kínálunk
Versenyképes fizetés és juttatási csomag.
Szakmai fejlődési lehetőség.
Nagyvállalati háttér, multikulturális munkakörnyezet.
Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.
Munkavégzés helye
Debrecen