Ford Márkaszerviz Munkafelvevő

Vagép zrt. - Nyíregyháza
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Érdeklődők informálása, munkafelvételre érkezők tájékoztatása, előjegyzések rögzítése, szerviz árajánlatok készítése, szerviz szolgáltatások értékesítése.Járművek szervizelésének, javításának szervezése,a megrendelő folyamatos informálása a javítás státuszáróla kész javítások minőségének ellenőrzése, a gépjármű átadása,a munkafelvétel adminisztratív feladatai:
szerviz-, javítás árajánlatok készítésea szolgáltatási számla magyarázata.Bejelentett versenyképes bérezés, motivációs ösztönző rendszer,cafetéria csomag biztosítása,munkába járás támogatása,oktatások a szakmai fejlődés érdekében,csapatépítő programok,a pozícióba való beilleszkedést támogató munkatársak és vezetőség, színvonalas, elegáns, impozáns munkakörnyezetLegalább középfokú gépjármű műszaki, vagy kereskedelmi vonalon szerzett végzettség,gépjármű szerviz munkafelvevői területen szerzett 2-3 év tapasztalat,előnyt jelent a karosszéria munkafelvételben szerzett gyakorlat,felhasználói szintű informatikai ismeretek,jó szervező, rendszerező, és együttműködő készség,pozitív, határozott fellépés az ügyfelek szolgálatában,egészséges csapatszellem,mindenek előtt ügyfél központú hozzáállás, megbízhatóság,igényességre való törekvés mind az ügyfelek kiszolgálásában, mind a napi munkavégzésében,feladatorientáltság,B kategóriás jogosítványkiváló kommunikációs készség,ügyfél kezelésben való jártasság,kulturált megjelenés,lojalitás