Folyamatmérnök

Trenkwalder magyarország - Salgótarján
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

  • Gyártóeszközök, berendezések szabványosítása, valamint gyártóeszközökre vonatkozó előírások készítése és aktualizálása,
  • Műveleti, kezelési, beállítási utasítások készítése, aktualizálása,
  • Termelési folyamatok és gyártó berendezések figyelemmel kísérése, támogatása, adatok gyűjtése,
  • Folyamatok fejlesztése az adatok elemzése alapján,
  • Hatékonyságnövelési potenciálok felkutatása, tervek kidolgozása,
  • Gyártási selejt optimalizálása,
  • Új termékek, gépek gyártásban történő bevezetése,
  • FMEA/RFMEA, CP és 8D riport készítése,
  • KPI célok megvalósításának támogatása,
  • A helyi társosztályokkal és a külföldi anyavállalatnál lévő fejlesztési részleggel való szoros együttműködés.
  • Mérnöki végzettség (BSc) - mechatronika, gépész, villamos, informatika,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • LEAN, 5S, Kaizen alapelvek ismerete (gyakorlati alkalmazás előny),
  • Termelő területen szerzett 1-2 év tapasztalat (autóipari tapasztalat előny),
  • Önálló munkavégzés, de csapatjátékos szellemiség.
  • Változatos gyártási technológiák megismerése:
    félautomata gyártósoroktól egészen a legkorszerűbb robotizált gyártócellákig,
  • Lehetőséged lesz egy nemzetközi csapatban fejleszteni a szakmai tudásodat,
  • Fiatalos és összetartó csapat, családias légkör vesz körül,
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk, amely tükrözi a megszerzett tapasztalatodat és képzettségedet,
  • Béren kívüli juttatási csomag.