Folyamatmérnök

Ziehl-abegg kft. - Marcali Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Termék kivitelezhetőségének ellenőrzése rajz/dokumentáció és technológia alapjánHatáridő meghatározása és követése a szériagyártás engedélyezéséigMunkafolyamatok sorrendjének meghatározása;
Technológia felügyeleteMűveleti terv és darabjegyzék összeállítása, folyamatos aktualizálásaKalkulációk készítése és ellenőrzése;
Normaidők felügyeleteGyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítéseA sorozatgyártás optimalizálása, költségek és minőség tekintetébenRészvétel gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, kivitelezésébenGépbeszerzési/gépfelújítási projektek koordinálásaOPF gyártósorok optimalizálásaLEAN folyamatok koordinálásaÚj technológia bevezetéseVersenyképes alapbér, célprémium rendszer, 13. havi fizetésJelenléti és senioritási bónuszCafeteria juttatások, mobiltelefonRugalmas munkarendNemzetközi munkakörnyezet;
Németországi kiküldetésekGépész-, Villamos-, Mechatronikai mérnök végzettségKözépszintű német és/vagy angol nyelvtudásGyártás/ folyamat-tervezési területén szerzett min. 3 tapasztalatSzámítástechnikai ismeretek:
MS Office, CAD AutoCadLEAN ismeretek és gyakorlati tapasztalatHegesztés technológiai ismeretek/tapasztalat