Folyamatmérnök

Trenkwalder kft - Salgótarján
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártóeszközök, berendezések szabványosítása, valamint gyártóeszközökre vonatkozó előírások készítése és aktualizálása,
Műveleti, kezelési, beállítási utasítások készítése, aktualizálása,
Termelési folyamatok és gyártó berendezések figyelemmel kísérése, támogatása, adatok gyűjtése,
Folyamatok fejlesztése az adatok elemzése alapján,
Hatékonyságnövelési potenciálok felkutatása, tervek kidolgozása,
Gyártási selejt optimalizálása,
Új termékek, gépek gyártásban történő bevezetése,
FMEA/RFMEA, CP és 8D riport készítése,
KPI célok megvalósításának támogatása,
A helyi társosztályokkal és a külföldi anyavállalatnál lévő fejlesztési részleggel való szoros együttműködés.
Elvárások / Requirements
Mérnöki végzettség (BSc) - mechatronika, gépész, villamos, informatika,
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
LEAN, 5S, Kaizen alapelvek ismerete (gyakorlati alkalmazás előny),
Termelő területen szerzett 1-2 év tapasztalat (autóipari tapasztalat előny),
Önálló munkavégzés, de csapatjátékos szellemiség.
Amit nyújtunk / Benefits
Változatos gyártási technológiák megismerése:
félautomata gyártósoroktól egészen a legkorszerűbb robotizált gyártócellákig,
Lehetőséged lesz egy nemzetközi csapatban fejleszteni a szakmai tudásodat,
Fiatalos és összetartó csapat, családias légkör vesz körül,
Versenyképes jövedelmet biztosítunk, amely tükrözi a megszerzett tapasztalatodat és képzettségedet,