Folyamatmérnök

Pex automotive systems kft. - Halásztelek
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Folyamattervezés és –fejlesztésPrototípus fejlesztés és gyártás, szériagyártás beindításának támogatásaProjekttámogatás új termék bevezetésébenDarabjegyzékek, folyamatábrák, művelettervek, gyártási dokumentációk készítése, kezelése, műveletidők méréseSzakmai oktatások megtartásaLEAN/TPM workshopok lebonyolításaMunkaállomások kialakítása, fejlesztéseLayout tervezésRészvétel a ciklusidő csökkentésére, a minőség javítására irányuló folyamatok kidolgozásában, reklamációk kezelésébenKözreműködés új technológiák bevezetésébenTermelési eredmények feldolgozása, javításaBeruházási igények felmérése, megtérülési kalkulációk készítéseAuditokon való részvétel, felkészítésKözreműködés FMEA, APQP, 8D készítésébenhosszú távú munkalehetőség gyorsan fejlődő nemzetközi környezetbenrészvétel a jövő autójának megalkotásábansaját állományú, határozatlan idejű munkaszerződésversenyképes alapbércafeteriakockázati élet- és balesetbiztosításrugalmas munkarendmagas gépjármű költségtérítésMunkavégzés helye:
Halásztelekfelsőfokú műszaki végzettséglegalább 2 év autóipari gyártócégnél, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatautóipari szabványok, fejlesztési technikák, LEAN ismeretetársalgási szintű angol nyelvismeretmagas szintű MS Office ismeretönálló, pontos, precíz munkavégzéskiváló problémamegoldó képességkezdeményezőkészség, proaktivitáscsapatjátékos attitűdAutoCAD, SAP felhasználói szintű ismerete