Folyamatmérnök

Randstad hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (26/04/2024)

munkaköri leírás

Az operatív igazgató utasítása alapján a az operatí igazgató munkájának cégcsoport szintű segítése
Az adott társasághoz tartozó üzemek folyamatainak rendszer szintű irányítása, összehangolása, ellenőrzése,
A napi termelés megtervezésének, megszervezésének, alapanyagok biztosításának, minőségirányítási rendszerek felügyelete,
Az alapanyagok felhasználásának koordinálása
Az emberi-erőforrással és anyagfelhasználással, logisztikával kapcsolatos gazdálkodás, költséghatékony működés biztosítása, ellenőrzése
A fent leírtak alapján teljes körű erőforrás-gazdálkodás megszervezése a hatékony munkavégzés érdekében,
Kapcsolattartás a holding és társcégek szakterületi vezetőivel (kereskedelem, számvitel, logisztika, stb.)
A működéséhez szükséges stratégiai döntésekre javaslattétel a felső vezetésnek, illetve azok előkészítése, jóváhagyás utáni kivitelezése,
Beruházások folyamatainak ellenőrzése, koordinálása, stb.
Éves tervek elkészítése, folyamatos nyomon követése, terv-tény adatok elemzése, a folyamatos riportolás az operatv igazgató és a tulajdonos felé
Elvárások / Requirements
Felsőfokú műszaki vagy mérnök végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Előny:
Tanult gazdálkodási és/vagy kereskedelmi ismeretekben szerzett gyakorlat előny
Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
Amit nyújtunk / Benefits
Céges autó
Hosszú távú munkalehetőség
Szakmai fejlődés