Folyamatmérnök

Bourns alkatrészgyártó kft. - Veszprém
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Feladataid egy átlagos munkanap során:
Biztosítod a hozzád tartozó gyártóterület gépeinek és folyamatainak a minőségi és gondmentes működésétMinőségi probléma esetén az azonnali intézkedéseket vezetsz be, gyökérokokat határozol meg, javító intézkedéseket vezetsz be, figyeled a validációkat - ezek eredményeit prezentálodGyártási folyamatokat és minőségi követelményeket tervezelFMEA koordináció;
APQP tevékenyég összefogásaGép és gépalkatrész specifikációk elkészítésében való közreműködésRajzok, munkautasítások és egyéb specifikációk követése, nyilvántartásba vétele és naprakész tartásaVáltozáskezdeményezés, közreműködés a változás bevezetési terv elkészítésébenBeszállított új/megváltozott anyagok gyárthatósági vizsgálatát, próbagyártást koordinálszcsaládias légkör multinacionális környezetbenversenyképes juttatási csomag cafeteria, negyedéves teljesítménybónusz, pulykapénz, régiónkban kiemelkedő munkábajárási támogatásTe vagy az ideális jelölt, amennyiben:
Mérnöki diplomával rendelkezel pl :
villamos -, gépész- vagy mechatronikai mérnöki szakokonMinimum 5 év tapasztalatod van komplex nemzetközi autóipari gyártókörnyezetbenKiváló analitikai és problémamegoldási képességekkel bírszGyakorlottan alkalmazod az IATF 16949 szabványismereteidetKiválóan alkalmazod a PPAP, APQP, FMEA, SPC, MSA folyamatmodelleketFolyékony angol nyelvtudással rendelkezel