Folyamatmérnök

Jost hungária kft. - Veszprém
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Sorozatgyártás mérnöki támogatásaHatékonyságnövelő intézkedések kidolgozásaProjekt feladatokban való részvétel gyártóeszközök cseréjére, illetve gépbeszerzés keretében indított projektek műszaki támogatásMűszaki változások kezelése, bevezetése termék- és folyamatváltoztatások eseténGyártási dokumentációk elkészítése és ápolása műveletterv, munkautasítás, P-FMEA és szerszámozási tervForgácsoló szerszámok kezelése új szerszámok bevezetése, technológia illesztése a gyártási folyamatbaMérnökségi koordinátor munkájának támogatása shopfloor pontok ledolgozása, auditokra való felkészülésMérnöki végzettség gépész, mechatronikai, villamosAngol és/vagy német nyelv szakmai szintű ismereteMűszaki projektmunkában szerzett tapasztalatErős számítógép-felhasználói ismeretek MS OfficePrecizitás, pontosság és felelősségteljes önálló munkavégzés, minőségtudatos szemléletmód3D-s tervezési programban jártasság, Creo 5. 0 vagy valamely CAD/CAM rendszer ismereteNC / PLC programozási tapasztalat, Fanuc, Okuma, Siemens vezérlők ismerete. Forgácsolás területén szerzett tapasztalatKészüléktervezésben és gyártásban szerzett tapasztalatAutóipari minőségügyi követelmények ismereteSAP vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat