Folyamatmérnök - Mezőlak

Man at work humánszolgáltató és személyzeti tanácsadó kft. - Mezőlak
30+ napja (01/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
Gyártástechnikai
Folyamatok műszaki felügyelete és optimalizálása
Gyártóeszközökkel
Kapcsolatos követelménylisták, és specifikációk összeállítása
Új
Gyártóberendezések tervezésében, kivitelezésében való részvétel
Gépátvétel után
Ezek üzembe helyezése és a termelés részére átadása
Folyamatparaméterek
Meghatározása, előírása és betartatása
Aktív
Kapcsolattartás más gyárak hasonló folyamatokért felelős munkatársaival
Folyamatos
Fejlesztésre (minőség, ciklusidő, termelékenység, stb.) irányuló
Tevékenységekre javaslattétel, azok megvalósítása
Aktív részvétel
A termékfejlesztésben a gyárthatóság, gyárthatósági optimalizálás területén
Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség
(gépész-, villamos-, mechatronikai mérnök)
Angol nyelv kommunikációs szintű
Ismerete
Jó kommunikációs és szervező készség
Előny:
Gyártóeszközök
Tervezésében, kivitelezésében szerzett tapasztalat
A munkáltató ajánlata:
Egy teljes mértékben támogató, együttműködő és dinamikus csapat tagja
Lesz
Szakmai
Fejlődés
Pápa közvetlen közelében található gyáregységünk, mely könnyen
Megközelíthető Győr (gyorsforgalmi útszakasz épül) és Veszprém irányából is
100%-os bejárás támogatás
Cafeteria
Jelenléti bónusz
A munkavégzés helye:
Mezőlak
A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó
Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, Veszprém
Megyei partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.