Folyamatmérnök (Fmea Fókusszal- Angol Nyelvtudással9

Viapan „dologidő” kft. - Pest Megye
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Kecskeméti, autóipari gyártásban kiemelt jelentőségű, biztos nemzetközi háttérrel rendelkező gyártópartnerünk keresi csapatába új FOLYAMATMÉRNÖK (FMEA fókusszal) kollégáját!
Milyen feladatkörök várnak az új kollegákra:
FMEA megbeszélések koordinálása (VDA szabvány alapján)
Részvétel a konstrukciós-FMEA folyamat létrehozásában
FMEA dokumentációban hozott intézkedések határidejének követése
FMEA folyamatok optimalizálása
Változás menedzsment folyamatok felkövetése a futó projektekre
Mérnökség támogatása a projekt tevékenységeiben
Gyártási projektek minőségügyi/műszaki/dokumentációs előkészítése, végrehajtása, együttműködésben az érintett szervezeti egységekkel
Támogatás a vevői termékek termelés-orientált tervezésében
Az ideális jelölt tulajdonságai:
Mérnöki (ideálisan gépész- vagy folyamatmérnök, ill. technikusi (műanyagtechnológus) végzettség (PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!)
Minimum középfokú AKTÍV angol nyelvtudás- Ezt a kiválasztási folyamat során tesztelésre kerül!
2-3 év releváns tapasztalat ELŐNY!
FMEA dokumentációs ismeret
LEAN, minőségügyi ismeretek
Határozott, önálló, döntésképes, proaktív, alkalmazkodó személyiség, aki önállóan és csapatban is képes dolgozni
Vevő és minőségorientált szemléletmód
Erős MS Office ismeretek (Excel), egyéb termelési szoftverek ismerete
Esetenkénti túlóra végzésére való hajlandóság
Mobilitási hajlandóság (alkalmanként/csak belföld).
Előny:
Német nyelvismeret (írásban)
Autóipari auditálási folyamatok ismerete
Projektmenedzsment tapasztalat
Autóiparban szerzett tapasztalat, szabványismeret
Mit nyújt a partnercég a kollegának?
Korrekt bérezési struktúra, bemeneti követelményeknek való megfelelés, tapasztalati szint alapján
13.Havi fizetés (éves bér 10%-a)
Szakmailag izgalmas, változatos feladatok
Szakmai kapcsolati tőke megszerzésére való lehetőség
Cégen belüli szakmai szinteken előrelépési opciók
Próbaidő után HO opció (heti max 2).
Hűségprémium rendszer (3, 5 éves)
Rugalmas, office time 1 műszakos munkarend
Lakhatási támogatás (60km feletti távolság esetén)
Bejárási támogatás (30Ft/km)