Folyamatmérnök (Esztergom Régió)

Hire-one kft. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Legyünk együtt sikeresek!
Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:
Pozíció leírása:
Új termék bevezetésében való részvétel;
Gyártási folyamatok és automatizálási megoldások tervezése és fejlesztése;
Fröccsöntési folyamatok optimális szintű működésének biztosítása;
Felmerülő technikai problémák elemzése és lehetséges megoldási javaslatok tétele;
Termékfejlesztés támogatása az alkatrészgyártáshoz szükséges szerszámok kiválasztásában és optimalizálásában;
Megfelelő gyártási koncepciók kiválasztása a tervezett gyártási mennyiségekhez, valamint minőségi követelményekhez;
Kutatás-fejlesztési csapatok támogatása a mintagyártó berendezések, termékminták és prototípusok előállítása kapcsán.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám:
3376-1/2008.